Shiba inu - hodowla japońskich psów rasy shiba inu - z Wielkopolski

Szczeniaki shiba inu na sprzedaż

Jesteśmy bardzo dumni z naszych shib i cieszymy się, że możemy oferować Państwu tak mądre i piękne psy.

Ze względu na niepowtarzalny charakter shiby jaki mają nasze szczeniaki, shiby przez nas wyhodowane cieszą się doskonałą opinią.
Dzięki naszym Klientom możemy zaprezentować Państwu zdjęcia shib z naszej hodowli i pokazać jak fajnie czują się ze swoimi rodzinami.

Mamy szczeniaczki :)
Aktualnie posiadamy dwa mioty na sprzedaż: Pierwszy miot przyszedł na świat 1 października 2017.
Rodzicami szczeniąt są Młodzieżowy Champion Polski Bushi Swobodne Życie oraz Champion Polski Nori z Grodzkiego Zakątka.
Suczka nr 1:

Suczka nr 2:


Drugi miot przyszedł na świat 2 października 2017.
Rodzicami szczeniąt są Młodzieżowy Champion Polski Bushi Swobodne Życie oraz Młodzieżowy Champion Polski Mishiko z Grodzkiego Zakątka.
Suczka nr 1:

Suczka nr 2:

Piesek:Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie do mnie maila: lub kontakt tel. kom. 665 620 836 lub 061/285-44-83 lub 061/285-69-23

Film - (film z letniego miotu)

Szczenięta shiba inu z naszej hodowli.

Nasze szczeniaki cechują się wspaniałym charakterem i dużą odpornością na choroby. Najważniejsze dla nas jest to, aby szczeniaki przez nas wyhodowane były wierne i oddane właścicielowi, aby bez problemu przechodziły szkolenia, aby potrafiły nie tylko towarzyszyć, ale i pomagać właścicielowi, jeśli to możliwe.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nasze szczeniaki są profesjonalnie odchowane, mają świetny wygląd i wspaniały charakter. Każdy miot przechodzi przez przegląd weterynaryjny i musi być zatwierdzony przez kierownika sekcji Związku Kynologicznego.


szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba inu
szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba

szczeniaki na sprzedaż po Samuraj shiba szczeniak po Samuraju shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba